İnternet Sitesi Kurma

İnternet sitesi kurmak, size sunacağımız önemli hizmetlerden en başında gelmektedir.  Bir internet sitesi sahibi olduğunuz andan itibaren internet ortamına yönelmiş olan potansiyel kitleye ulaşabileceksiniz.

İnternet siteleri son yıllarda gelişen teknolojiden dolayı iletişim ve haberleşmenin ana merkezi haline gelmiştir.Birçok kişi veya kuruluşlar sesini duyurabilmek,kendini tanıtabilmek, markalaşmak ve müşteri potansiyelini arttırabilmek için internet sitesi kurmaya veya düzenleme çalışmalarına başlamıştır. Sizde hem kendi adınızı duyurmak için olsun hem de müşteri potansiyeline sahip olmak için bir internet sitesi kurmalısınız.

İnternet siteleri insanlara birçok kolaylık sağladığı gibi sürekli iletişim halinde olarak bilgilenmelerini de sağlamaktadır.

İnternet sitesi kurma ihtiyacınızı ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Sizin isteklerinizi karşılayabilmek için ekibimiz 7/24 iletişime açıktır.

internet-sitesi-kurmaİnsanların teknolojiye olan merakı, işlerini fazla zaman kaybetmeyecek şekilde evinde,ofisinde halletme arayışına itmiştir. Bu sayede birçok insan internet üzerinden alışveriş,internet üzerinden fatura yatırma, banka işlemleri gibi ihtiyaçlarını karşılamaya başlamış bu da insanların işlerini teknolojik yollarla halletme arayışına çözüm olmuştur.

İnternet sitesi kurduğunuz zaman sizde ihtiyaç arayışı içinde olan insanların tercihleri arasında yer alabilecek, onlarla iletişim kurabilecek ve kendinizi tanıtma şansı yakalayabileceksiniz. Firmanız ya da hizmetinizden memnuniyet duymaya başlayan bireyler sayesinde internet ortamında bir popülerliğiniz olacağı gibi bu da size ve firmanıza artılar kazandıracaktır.

Bir internet sitesi sahibi olduğunuz zaman rakip firmalarınızı geride bırakabilecek, firma adını duyurabilecek ve maddi olarak kazançlarınız artacaktır.

Sunduğunuz hizmeti ya da firmanızın yapacağımız çalışmalar sayesinde ön sıralara gelmesi size birçok avantaj sağlayacaktır. İnternet ortamına yönelmiş kitle tarafından tanınır hale geldiğinizde maddi anlamda da kazançlarınız artacak ve markalaşma yolunda adımlar atabileceksiniz.

İnternet sitesi kurmak bana ne avantaj sağlayacak?

İnternet sitesi kurmak size markalaşma imkanı sağlayacağı gibi adınız duyurabilme, internet kullanıcılarına hizmet vererek karınızı arttırabilmek, rakip firmalarınızdan bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

Teknolojiye yönelen kitleye ulaşabilmek sizin için en önemli avantajlardan biri olacaktır. İnternet kullanıcılarının ihtiyacını karşılayabileceğiniz gibi hizmetlerinizi tanıtabilecek, ürün ve fiyat bilgisi gibi hizmetler sunarak maddi açıdan firmanızı güçlendirebileceksiniz.

Sizi en iyi şekilde tanıtan bir internet sitesi kurduğunuz taktirde ihtiyaç sahibi potansiyele ulaşarak müşteri kitlenizi arttırabileceksiniz.

İnternet sitenizde sizi en iyi şekilde tanıtarak hizmetiniz veya ürünleriniz hakkında gerekli bilgileri aktararak müşterileri kendi firmanıza çekebilirsiniz.

Rakiplerinizden bir adım önde olmak için ihtiyacınız olan tek şey bir internet sitesi kurmak olacaktır.

İnternet siteniz sizi istediğiniz kitleye ulaştırabilecek bir tasarıma sahip olmalıdır. Sizi istediğiniz kitleye ulaştırabilecek tasarımlar ise bizde mevcuttur. Size en iyi hizmeti vermek için burada olan ekibimize ulaşarak isteklerinizi gerçekleştirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

İnternet sitesi nasıl kurabilirim?

İnternet sitesi kurabilmek için ilk adım sizi en iyi şekilde tanıtacak bir domain seçmekle başlar. Ekibimiz size en uygun domaini seçtikten sonra size en uygun tasarım için çalışmalarına başlayarak sizi ve hizmetinizi istediğiniz kitleye ulaştıracak olan bir internet sitesini sizin için kuracaktır.

İnternet siteniz kurulduktan  sonra herhangi bir sorununuzda  sizinle birebir ilgilenecek olan müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek anında destek hizmetinden faydalanabileceksiniz.

Size en uygun fiyatlar en iyi internet sitesi kurma imkanını profesyonel ekibimiz ile sağlıyoruz.

İnternet sitesi kurmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin istekleriniz üzerine, sizi en iyi şekilde tanıtabilecek, Google da üst sıralarda olabilmeniz için en iyi şekilde internet sitesi kurma çalışmalara başlayacağız.

Bizimle iletişime geçin sizin için en iyi internet sitesini kuralım. Ekibimiz 7/24 sizlere en iyi hizmeti vermek için bekliyor.

 

Webmaster

Webmaster Nedir?

Webmaster; İngilizce kökene sahip olan ve web ustası anlamına gelen bir kelimelidir. Web sitesi geliştiren kişi anlamına gelen bir terime karşılık gelmektedir. Web sitenizin internet çözümleri altında sizlere destek veren, ihtiyacınız olan web sitesini geliştiren, daimi olarak web siteniz ile ilgilenen web programcı anlamına da gelmektedir. Webmaster niteliğine sahip olan web geliştirici; sizin web site ihtiyaçlarınızı eksiksiz olarak karşılayan, web site ile ilgili tüm sorunlarınıza anında müdahale eden, web programlama dillerine oldukça iyi bir şekilde hakim olan kişi olarak da belirtmek doğru bir deyim olmaktadır.

Webmaster Ne Yapar?


Webmaster niteliğine sahip olan uzman, web sitesi geliştiren, web sitesi tasarımları üreten kişidir. İngilizce deki master yani uzman anlamına gelen terimde webmaster kelimesi içerisinde bu sebepten dolayı kullanılmaktadır. Bir webmaster bir firmaya bağlı olarak yada sadece kendisi freelancer olarak çalışabilmektedir. Bu durum tamamen web geliştirici olan webmaster’ın kendisinin tercihidir. Webmaster niteliğine sahip olan kişi genellikle web programlaması ile ilgili geliştirici çalışmalar yapmaktadır. Kendisini internet çözümleri ve web programlama alanına her geçen gün daha da geliştiren, yeni web programlama yapılarını ortaya çıkartabilen, Php, Asp gibi web programlama dillerine sahip olmakla beraber mysql,mssql gibi veritabanı dillerinin en az birine oldukça hakim olması gereken webmaster, bir web sitesinin geliştirilmesi ve tasarımı ile tamamen kendisi ilgilenmektedir.

Webmaster’ın Görevleri Nelerdir?

Bir webmaster’ın görevi sadece web sitesi geliştirmek değildir. İyi bir webmaster daima kullanıcıları için web site geliştirmeleri yapan, kullanıcılarının sorunları dinleyip, sürekli çözüm üreten ve webmaster olarak kalıcı bir niteliğe sahip olmaktır. Günümüzde iyi bir webmaster olabilmek için web programla dillerini çok iyi bilmekle beraber, aynı zamanda geliştirdiği web sitelerini günlük takibini yapmak, webmaster olarak web ortamına girdiği andan itibaren geliştirdiği web sitelerinin günlük takiplerine ve güncellemelerine dikkat etmek, sahip olduğu web tasarım ekibini en iyi şekilde kordine edebilmek ve organizasyonu tam anlamı ile sağlamak gerekmektedir.

Bir webmasterın tüm bu ihtiyaçlara karşılık verirken aynı zamanda büyük bir sorumluluğa sahip olması gerekmektedir. Kullanıcılarının daima webmasterlarina kolayca ulaşabileceği ve sorunlarına anlık olarak çözümler üretebileceği bir niteliğe sahip olması gerekmektedir. Bilindiği gibi internet ortamında her an her şekilde farklı sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz, böyle durumlarda webmaster olarak tercih ettiğiniz kişiye kolay bir şekilde ulaşarak anlık olarak çözüm sağlanması gerekmektedir. İşte bu noktada iyi bir webmaster daima geliştirdiği websitelerinin takibini çok iyi yapması ve kullanıcılarının sorunlarına hızlı bir çözümleme üretmesi gerekmektedir.

Falez yazılım olarak bünyemizde her biri yıllara dayanan tecrübeye sahip olan, kullanıcılarının web sitelerini günlük olarak takip ederek analiz ve raporlama çıkartan, sorunlar ve problemlere anlık olarak çözümleme üretebilen bir webmaster ekibine sahibiz. Daima yenilikçi ve web programlama alanında her geçen gün geliştirdikleri yapıları ile daima kullanıcılarından tam not alan webmaster ekibimiz ile sizlere 7/24 tüm istek, talep ve sorunlarınız için destek vermekteyiz. Her türlü web sitesi yapısını kolaylıkla geliştirebilen ve tüm sorunları anlık olarak çözebilen webmaster ekibimiz ile sizlere en iyi fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım; firma, kurum, dernek vb. kuruluşların en çok tercih ettiği web tasarım yapısının başında gelmektedir. Kurumsal web tasarımın kullanım oranı oldukça fazla olması ile beraber, web tasarım alanında en çok tercih edilen yapıya sahiptir. Kurumsal web tasarım yapısı olarak her firmanın istekleri ve beklentileri birbirleri arasında oldukça farklılık göstermektedir.

Peki Kurumsal Web Tasarım Yapısı Nasıl Olmalıdır?

Falez Yazılım olarak; Kurumsal web tasarım yapısının yukarıda da belirttiğimiz gibi her firmanın istekleri doğrultusunda değişiklik göstermesi ile beraber, firmanızı en iyi anlatan bir tasarıma sahip olması açısından en iyi web tasarıma sahip olması gerektiği durumuna dikkat çekmek istiyoruz.
Kurumsal bir web tasarımın sadece birkaç sayfadan oluşan bir yapıya sahip olması, hem kullanıcılarınızın istedikleri içeriklere ulaşamamalarını hem de müşterilerinizin yeteri kadar bilgiye sahip olamaması sorunlarına yol açmaktadır. Kurumsal web tasarım yapısının nasıl bir tasarıma sahip olması gerektiği ile ilgili örnek vermek gerekirse; A firmasından bir ürün satın almak istiyorsunuz ancak firmanın sağladığı ürün ile ilgili ayrıntıları ve detayları görmek istiyorsunuz. İlk yapacağınız şu an bile 15 milyondan fazla kullanıcının bulunduğu internet ortamında, firmanın kurumsal web tasarıma sahip olan internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. A firmasının sahip olduğu kurumsal web tasarıma giriş yaptığınızda elbette ki tek bir yapı içerisinde tüm içeriklere, ürünlere kolayca ulaşım sağlamak isteyeceksiniz. Bu bağlantıda eğer ki ürünlere kolay ulaşamıyorsanız, satın almak istediğiniz hizmet ve ya ürün ile ilgili yeterli içerik bulunmuyorsa bu size kötü bir izlenim bırakacağı anlamına gelmektedir. Bu sebepten dolayı kullanıcılarınız ve müşterileriniz için en iyi kurumsal web tasarıma sahip olmanı gerekmektedir.

En İyi Kurumsal Web Tasarıma Sahip Olmak için Ne Yapmalıyım?

Falez yazılım olarak, kurumsal web tasarım alanında yıllara dayanan tecrübemiz ile sizlere en iyi fiyat garantisi ile en iyi kurumsal web tasarımlarını sunmaktayız. Kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin tüm isteklerini ve taleplerini karşıladığı, müşterilerinize hizmetleriniz ve sattığınız ürünler ile ilgili ayrıntılı detaylar sunan ve kullanım açısından da oldukça kolay olan yapılarımız ile kurumsal web tasarım alanında bir çok başarıya imza atmış bulunmaktayız. Mobil ve tablet uyumlu kurumsal web tasarımlarına, kolay yönetim paneline sahip olan kurumsal web tasamlarına, galeri sistemine, ürün yönetimine, form yönetimleri vb. gibi birçok özelliği sisteminde barındıran kurumsal web tasarımlarına ve tüm bu kurumsal web tasarımlarına sadece 249 TL + kdv ‘den başlayan fiyatlar ile sahip olmak için  www.hemensitemolsun.com adresini ziyaret etmektir. Falez yazılım olarak sizlerin kurumsal web tasarım ihtiyaçlarınızda en iyi fiyat garantisini vermekle beraber, en verimli kurumsal web tasarımlarına sahip olma imkanı sunuyoruz.

Kurumsal Web Tasarım Paketini Nasıl Satın Alabilirsiniz?

Falez yazılımın, tamamı mobil ve tablet uyumlu, kolay yönetim paneline sahip olan kurumsal web tasarımlarına sahip olmak çok kolay. Yapmanız gereken web site adresimizi ziyaret ederek, firma ve ya kuruluşunuza ait en iyi kurumsal web tasarım paketini seçmek ve satın almaktadır. Satın alma işleminden sonra sistemimize belirttiğiniz iletişim adresleri ile ekibimiz size geri dönüş sağlamaktadır. İşleme alınmış olan kurumsal web tasarım için, detaylı olarak ekibimiz tarafından bilgilendirilirsiniz. Kurumsal web tasarım için gerekli olan içerikleri tarafımıza sağlamanızdan sonra en geç 1 iş günü içerisinde kurumsal web tasarımınız tamamlanmış olmaktadır. Ayrıca her türlü sorun, öneri, istek ve şikayetleriniz için destek ekibimizi 7/24 arayabilir kurumsal web tasarım paketinizin kullanımı da dahil olmak üzere tüm destek ihtiyaçlarınızda tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Web Tasarım Fiyatları

Günümüzde internet çözümleri ve ihtiyaçları her geçen gün daha da fazla bir oranda artmaktadır. Bu orana bağlı olarak ihtiyacın büyüklüğüne göre web tasarım fiyatları aynı orantıda değişmektedir. Kurumsal bir web tasarım yapısı ile yine kurumsal olan ancak ihtiyaçlarınızın doğrultusunda daha fazla yazılım gerektiren web tasarım fiyatları farklılık göstermektedir.

Örnek vermek gerekirse; bir inşaat web sitesi kurmak istiyorsunuz ve bu inşaat web sitesi içerisinde farklı alanlarda projelerinizi yayınlamak, daha da detaylı olarak kullanıcılarınıza duyurmak istiyorsunuz. İki şekilde böyle bir inşaat web tasarıma sahip olabilirsiniz;

  1. Kurumsal bir yapıya sahip olan bir web tasarım
  2. Kurumsal yapı ile birlikte yazılım değeri yüksek olan bir web tasarım

Bu iki durumda web tasarım fiyatları farklılık göstermektedir. Birkaç sayfadan oluşan ve sadece metin, görsel vb. içeriklere sahip olan bir web tasarım elbette ki web tasarım fiyatları arasında fiyatı düşük olan bir yapıdır. Ancak diğer yönden yazılım değeri yüksek olan bir web tasarım diğer yapıdan oldukça daha yüksek bir web tasarım fiyatına sahip olan bir yapıdır.

Falez Yazılım olarak kullanıcılarımızın bu konu ile ilgili büyük sıkıntılar çektiklerini. Web tasarım fiyatlarının birbirleri olan oranlarında ki artışlarının yüksek maliyetlere sahip olmalarının, web tasarım fiyatlarının yüksek olmasından dolayı istedikleri yapıya sahip olamadıklarını farkettik. Bu duruma kullanıcılarımızın internet çözümlerinde daha az bir web tasarım fiyatı ile çok daha verimli ve kullanışlı web sitelerine sahip olmaları için çalışmalar yaptık ve yapıyoruz.

Siz değerli kullanıcılarımız için her geliştirdiğimiz kurumsal yapıya sahip web tasarımlarda, geniş kullanım kolaylığına sahip olan, kullanıcıların isteklerini tam anlamıyla karşılayan ve aynı zamanda düşük web tasarım fiyatlarına sahip olan hazır kurumsal web siteleri geliştirdik.

Böylelikle hem bütün isteklerinizi karşılayan bir web sitesine, hem de web tasarım fiyatları olarak cebinizi kesinlikle üzmeyecek bir sistem geliştirdik. Uygun web tasarım fiyatlarımız ile siz kullanıcılarımız için her geçen gün daha da gelişen bir yapıyı sunuyoruz. Falez Yazılım olarak her biri mobil ve tablet uyumlu ve kolay kullanım profesyonel yönetim panellerine sahip, her firma için birden fazla ve birbirinden farklı tasarımlar ile, web tasarım fiyatlarında asla cebinizi yormayan maliyetler ile internet çözümlerinize ortak oluyoruz ve sizi daha da ileriye götürüyoruz.

Yine siz kullanıcılarımızın ek maliyet oluşturan web tasarım fiyatlarının önüne geçiyoruz. Bir web sitesi yaptırıyorsunuz; söz konusu web tasarım için ayrı olarak mobil ve tablet uyumlu bir yapı olması, yönetim paneline sahip olması, form yönetimi, galeri sistemleri vs. gibi birçok etkene sahip olan yapılar için tek tek ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Ancak Falez Yazılım bütün bu sistemleri tek bir yapı ile beraber siz değerli kullanıcılarımıza sunarak, web tasarım fiyatları konusunda maliyetinizi oldukça düşürmektedir. 249 TL + kdv’den başlayan hazır web tasarımlarımız ile en uygun web tasarım fiyat garantisi sizlere sunmaktayız. Ayrıca herhangi bir ek ücret ödemediğiniz web tasarımlarımız ile tüm bu içeriklere, domain + hosting ve hatta kuruluma bile sadece tek bir web tasarım fiyatı ile sahip olun.

En uygun fiyatlar ile en verimli web siteleri için tek yapmanız gereken www.hemensitemolsun.com adresimizi ve her biri birbirinden şık ve web tasarım fiyatları olarak uygun maliyete sahip olan tasarımlarımızı incelemektedir.

Falez yazılım ile daha ileriye…