Sipariş İptali

Göndermiş olduğunuz doküman baskıya uygun ise kayıtlı e-posta adresinize bir onay maili gönderilecektir. Bu onay maili tarafınıza ulaşmadan önce siparişinizi iptal edebilirsiniz. Bunun için talebinizi [email protected] adresine mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir. Sipariş iptali durumunda, ödeme iadesi 10 gün içerisinde kredi kartınıza/banka hesabınıza aktarılacaktır.

Onay maili gönderildikten veya doküman baskıya alındıktan sonra sipariş iptali ve ödeme iadesi imkanı bulunmamaktadır.

İade Koşulları

· Siparişinizin kurulumu yapıldıktan sonra, en geç 7 gün içerisinde satın almış olduğunuz ürünün iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

· Kurulum yapılmış ürünlerde iade imkanı bulunmamaktadır. Sadece tarafımızdan kaynaklanan problemlerde ürün tekrar güncellenemeye alınacak ve belirtilen sürede teslim edilecektir.

· Kurulumu yapılmış ve yayına alınmış ürünler, alan adı alınmış ürünlerin iade durumlarında ödemenin 25% cezai bedel olarak kesilecektir.

İade İşlemleri

İade işlemlerinde firmamımızı arayarak iade talebinde bulunmanız gerekmektedir. Websitesinin satın alınma tahiri, kurulum aşamasını gibi opsiyonlar değerlendirildikten sonra onay verilmesi şartıyla para iadesi yapılacaktır.